Hakkımızda

TunaFen Online Dershane

Ankara'dan Türkiye'ye Online Eğitim Platformu

Odtü mezunlarının kurduğu Tuna Fen Eğitim Kurumları olarak sunduğumuz her hizmette daima “kalite” ve “mükemmelliği” esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim, öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir. Günün gereklerini karşılamaktan uzak, kalıplaşmış ve ezbere dayalı anlayışın ötesine geçen kadromuz ile yüksek motivasyona dayanan başarı odaklı eğitim ve öğretimi gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

TunaFen Online Dershanesi olarak, 17 yıllık eğitim ve dershanecilik tecrübemizle çağımızın teknolojik altyapılarını kullanarak dershaneyi evinize getiyoruz. Türkiye'nin her yerinden online eğitimlerimizi güvenli ve rahat bir şekilde alabilirsiniz.
 • Kalite
 • Tecrübe
 • Teknoloji
 • Online Eğitim
tunafen

TUNAFEN Online Dershane

Ankara'dan Tüm Türkiye'ye

Tunafen Eğitim Kurumları'nda eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Öğretmenlerimiz kendi branşlarında tecrübeli ve uzmandırlar. Öğrencileri en doğru şekilde yönlendirmektedirler. Ders içerisinde konu işlenir. Ders sonunda ise özetleme yapılarak soru cevap yapılır ve sınıfın durumu kontrol edilerek anlaşılmayan noktalar tespit edilmeye çalışılır. Eksiklik olan noktaların anlaşılması adına eğitim programına ek olarak ilave dersler konulmaktadır. Böylece öğrencinin eksik bir konusu kalmamaktadır. Zaten konular birbiriyle bağlantılıdır. Bir konu anlaşılmadığında ilerleyen konularda da sorun yaşanabilmektedir.

 • Bireye Özel
  Öğrenem Modeli

 • Koçluk
  Sistemi

 • 7/24
  Destek

Veli Yorumları

Velilerimizin TunaFen Eğitim Kurumları hakkındaki yorumları

Gerek eğitim anlayışı gerek öğrencileri ile ilgisi alakası, onların seviyelerine göre eğitim verme anlayışıyla BİR numaradır Ödtülüler !

veli
Cumacan K.

Corona salgını nedeniyle eğitime ara verilmesine rağmen Tunafen Odtülüler dershanesi bizleri ve çocuklarımızı asla yalnız bırakmadı. üniversite hazırlık çalışmalarımız online olarak devam etti... oğlum ve kendim adına öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.

veli
Ayşegül K.

Başarıya giden yolda klasik dersanecilik anlayışının artık amaca hizmet etmediğini gören ve yeni nesil eğitim modelinin nasıl olması gerektiğini yılların tecrübesi ile tüm kriterleriyle ele alan oldukça faydalı bir program olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Hedefine başarıyı koymuş herkese mutlaka izlemelerini tavsiye ederim.

veli
Gökhan D.

Gercekten cok ozel bi kurum bire bir ogrenciyle ilgileniliyor. Ders calismada disiplinli olamiyordum ama bu dersene sayesinde duzenli bi calisma disiplinim oldu golbasi subesinde cok tatli hocalarimiz var bire bir her zaman gidip dersle ve guncel hayatta olan sorunlarimiza cok guzel cozum bulabiliyoruz. Ben gercekten memnunum.

veli
Çağrı Y.
ankara online dershane

ANKARA'DAN TÜRKİYE'YE ONLINE EĞİTİM PLATFORMU

"Eğitimde Sınırları Kaldırıyoruz..."

TUNAFEN ONLINE DERSHANE HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.